İK

İnsan kaynağımız, Geodestek çatısı altındaki tüm faaliyetlerimizi şekillendiren en büyük sermayemizdir. Firmamızın yıkıcı değişimi merkezine oturtan stratejisiyle örtüşen, çağın dinamiklerini özümseyip eğilimleri belirleyen bir çizgide ilerlemesi için tüm paydaşlarımızla ortak hareket ediyoruz. Ekip üyelerinin kariyer planlamasını yaparak gelişimlerini ön plana alan, şeffaf ve açık bir insan kaynakları politikası ana motivasyon unsurumuz olarak yer almaktadır.

Geodestek ile çalıştığınızda, ağırlıklı olarak ODTÜ Teknokent merkez ofisinde faaliyet gösteren sıkı dokunmuş bir ekibin parçası haline gelirsiniz. Yüksek motivasyon ile imza attığımız sıra dışı projelerde ekibin her parçası, sağlanan bütünlük içerisinde kendi karakterini yansıtacak şekilde katkısını ortaya koyar ve mükemmeliyeti hedefler.

Verimli ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız belirecek ihtiyaçlar doğrultusunda bu sayfada yayınlayacağımız ilanlarımızı takip edebilir ve info@geodestek.com adresine niyet mektubuyla birlikte özgeçmişinizi iletebilirsiniz. 

Dönemsel olarak kontenjanlarını bu sayfa üzerinden ilan ederek kabul ettiğimiz stajiyer öğrenciler başvurularını yine info@geodestek.com adresi üzerinden iletebilirler.

 

Açık İş Pozisyonları

Referans Kodu: GEODESTEK - SAHAJEO - 202101

Tanım: Saha Jeoloji Mühendisi

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2021 - 07.05.2021

İş Tanımı, Adaylardan Beklentiler ve Detaylar 


Referans Kodu: GEODESTEK - OFIS - 202101

Tanım: İnşaat veya Jeoloji Mühendisi (Geoteknik)

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2021 - 07.05.2021

İş Tanımı, Adaylardan Beklentiler ve Detaylar


Referans Kodu: GEODESTEK - SONDAJTEK - 202101

Tanım: Sondaj Teknikeri

Yayınlanma Tarihi: 15.04.2021 - 07.05.2021

İş Tanımı, Adaylardan Beklentiler ve Detaylar